tpautokompleks@op.pl
+48 602 219 084 24/7

Nasze usługi

Nasza Firma wykonuje wszelkie prace w zakresie blacharstwa, lakiernictwa oraz związanych z tym napraw mechanicznych. Dysponując własną Pomocą Drogową możemy zapewnić transport uszkodzonego pojazdu na teren naszego zakładu, gdzie na czas naprawy, będzie on pod nadzorem firmy ochroniarskiej.

Naprawa uszkodzeń odbywa się za pomocą specjalistycznego wyposażenia – rama do naciągania, komora lakiernicza są tylko niektórymi z pozycji zapewniających wysoką jakość i fachowość naszych usług.

Autoryzacja producenta lakierów SIKKENS umożliwia udzielenie 5-letniej gwarancji na wykonane prace. Dla naszych klientów posiadamy osiem samochodów zastępczych do stałej dyspozycji. Współpracując z wieloma firmami ubezpieczeniowymi w Polsce, zapewniamy naszym klientom rozliczenie szkód komunikacyjnych w tzw. systemie bezgotówkowym, dzięki któremu większość spraw związanych z procedurą naprawy pojazdu oraz otrzymania odszkodowania w odpowiedniej wysokości pokrywającego realne koszty naprawy wykonuje w imieniu klienta firma TP Auto Kompleks Piotr Tomaszewski.

Fachowa porada w zakresie usuwania szkód i pomoc w przypadku sprzedaży uszkodzonego samochodu spotykają się z życzliwym przyjęciem wśród naszych klientów.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Save

Save

Save

Save

Save

Save